Başarılarının devamını diledi.
Mersin Sondakika

Başarılarının devamını diledi.


Bu haber 2023-01-27 10:27:25 eklenmiş

Akademi Derneği Başkanı, akademisyen ve köşe yazarı Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Akademi Derneği Başkan Yardımcısı Fatma Yeşilkuş “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya” ve “Organizasyon Nasıl Yönetilir? İş’te Yönetim” kitaplarını eski Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’a takdim etti.

Tarsus TSO Başkanı H. Ruhi Koçak’ın da bulunduğu kitapların takdimi sırasında konuşan Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, “Siyasetin Dijital Mimarisi: Sosyal Medya başlıklı eserimiz, siyasetin önemli yerel dinamikleri olan Belediye Başkanları ve Meclis Üyelerinin politik ilgi, politik katılım ve siyasal açıdan sosyal medya kullanım düzeylerinin niceliksel yöntemlerle ele alındığı tek kitap çalışması olma niteliği taşıyor. Mersin ilinde gerçekleştirdiğimiz bu çalışma, Mersin ve ülkemiz siyasetine ışık tutuyor. Diğer kitabımızda da başarılı bir organizasyonda olması gerekenlere stratejik yönetim perspektifinden dikkat çektik. Sizlere bu çalışmalarımızı takdim etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Katkılarınız ve bilime verdiğiniz önem için sizlere ayrıca teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

E. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ise, “Gerçekleştirdiğiniz böylesine önem arz eden başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor, sizleri tebrik ediyorum” dedi.

 


Kaynak: Haber Merkezi


ETİKETLER :
Diğer ANASAYFA haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

MERSİN HAVA DURUMU

+16
°
C
H: +17°
L: +10°
İçel
Salı, 09 Mart
7 Günlük Hava Tahmini
Ça Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +19° +14° +14° +18° +20°
+12° +14° +10° + + +14°

MERSİN NAMAZ VAKTİ

Anket
TARSUS BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN YENİDEN ADAY OLSA KAZANABİLİR Mİ?
EVET
HAYIR
PARTİSİNDEN ADAY OLAMAZ


1xbet giriş