Yazarlar


Mersin Sondakika

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN “Büyük Tarsus hareketi” VARMIŞ!!!


Bu makale 2023-11-22 19:40:43 eklenmiş
Hakan ÖZBELLİ
?=NewsCategoryWrite($Author_Data->name) ?>

 

2014 Yerel seçimlerinde seçimi kaybeden Haluk Bozdoğan şu sloganla yola çıkmıştı

“İşkenceye son, eziyete son”

2019 yılında “Kendi destanını yaz”

2023 yılında da “Tarsus’un birleştirici gücü” sloganlarını kullandığa şahit olduk.

4.5 yıldır Tarsus belediyesini yöneten Haluk Bozdoğan sizce 2014 yılında ve 2019 yılında seçime girdiği sloganlara sadık kalabildi mi?

Bir başkasına atıfta bulunurken geçmişte söylediklerini unuttu mu? Bence unutmadı, kendi ifadesiyle fil hafızalıdır kendisi.

2014 yılında söylediği işkenceye ve eziyete son lafı şuan kendine söylenebilecek bir söz ve kötü idare edilen Tarsus belediye başkanlığı için söylenemez mi?

Yine 2019 yılında dediği gibi kendi destanını yaz da, kendi şahsi duygusal beklentilerinin karşılanması için ve kendi nefsini tatmin etmek için söylenmiş görülmüyor mu?

Şimdi Büyük Tarsus harekâtı diye bir slogan bulmuş onun arkasında siyaset yapmak istiyor.

Öncelikle Parti ayırmaksızın yeni seçim kampanyası başlatmış oldu.

CHP ya da bir başka parti olmaksızın hatta bağımsız adaylık bile düşünülebilir ve adam ben varım diyor. Aba altından partisine sopayı gösteriyor.

Dört buçuk yıldır ses bombaları patlatan yalan yanlış karalamalar ile yol arkadaşlarını bilinçli yıpratmaya çalışarak kendinden uzaklaştıran Haluk Bozdoğan şimdi Hareket ederek, CHP aday yapmaz ise diğer partilerden gelecek tekliflere bu sloganla açık kapı bırakmış olmuyor mu?

95 Bin oyu tek başına almış gibi kabara kabara gururla bu başarı sanki kendisinin başarısı gibi ekranlarda anlatan Haluk Bozdoğan partisi tarafından aday yapılacak mı? Onu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Konumuza dönersek, şimdi Büyük Tarsus Harekâtı’nı aklınca başlattığını zanneden Haluk Bozdoğan önce halktan helallik almalı, bu güne kadar onlarca insanı mahkemeye verdi onlardan özür dilemeli, partili partisiz herkesi kırmış kendisine düşman cepheleri oluşturmuştur onların ayağına giderek af dilemelidir. Yoksa bu işin ne hareketi ne de bereketi olur mu?

Zaten belediye başkanı ve seçim kapıda, naif, uysal, toplumcu yapıcı ve uzlaşmacı görüntü verebilir ama aldanmamak ta gerekir.

Yılanda deri değiştirir ama yine de zehrinden azalma olmaz, aman dikkat.

Kısaca bu hareket’te bereketsizlik, şansızlık bol olsun. Tüm olumsuzluklar yakasını bırakmasın Diyor, adaylık yolunda Haluk Bozdoğan üstün başarılar diliyorum.

 

 

 

 

Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

MERSİN HAVA DURUMU

+16
°
C
H: +17°
L: +10°
İçel
Salı, 09 Mart
7 Günlük Hava Tahmini
Ça Pe Cu Ct Pz Pt
+20° +19° +14° +14° +18° +20°
+12° +14° +10° + + +14°

MERSİN NAMAZ VAKTİ

Anket
TARSUS BELEDİYE BAŞKANI HALUK BOZDOĞAN YENİDEN ADAY OLSA KAZANABİLİR Mİ?
EVET
HAYIR
PARTİSİNDEN ADAY OLAMAZ


1xbet giriş